WITAMY W LION’S LEGAL!

Z nami skutecznie rozwiążesz wszelkie problemy prawne

O czym myślisz, gdy słyszysz o poradzie prawnej? Z pewnością wizyta u prawnika automatycznie kojarzy Ci się z problemami. W Lion’s Legal słowo „problem” zamieniamy na „rozwiązanie”. Pamiętaj, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Świadczymy abonamentowe doradztwo prawne stawiając na długofalową współpracę z naszymi klientami, która umożliwi podejmowanie zawsze najlepszych i najbardziej korzystnych decyzji dla Twojego biznesu pod względem prawnym, ograniczając przy tym firmowe wydatki i oszczędzając czas.

Abonamenty prawne Lion’s Legal to nowoczesne i skrojone na miarę wsparcie, które obejmuje konsultacje telefoniczne i online – bez wychodzenia z biura. W dzisiejszych czasach to znacznie szybszy środek komunikacji. Zapewniamy stały dostęp do prawników z wieloletnim doświadczeniem w branży.

JESTEŚMY SPECJALISTAMI

Profesjonalizm

MYŚLIMY NIESZABLONOWO

Kreatywność

ZNAMY SIĘ NA RZECZY

Doświadczenie

Abonament prawny: pomoc skrojona na miarę

Jak nikt rozumiemy obecne realia i jesteśmy do nich w pełni przystosowani. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom, proponując wyjątkowo komfortowy sposób kontaktu. Aktualnie w Lion’s Legal oferujemy 6 pakietów obsługi prawnej skierowanych zarówno do osób fizycznych, rozpoczynających działalność start-upów, jak i przedsiębiorstw. Indywidualne podejście w połączeniu z doświadczeniem naszych prawników pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. Przekonaj się sam/a.

O zakupie własnego domu czy też mieszkania marzy niemalże każdy. To jednak poważna decyzja, która wymaga nie tylko zdroworozsądkowego podejścia, odpowiedniego skalkulowania całej inwestycji, ale także zabezpieczenia jej pod kątem prawnym, co pozwoli uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji.

Z myślą o klientach, którzy pragną spełnić swoje marzenie o pięknym domu lub inwestują w nieruchomości, stworzyliśmy specjalny pakiet prawny Nieruchomości, w ramach którego zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Przeprowadzamy analizy stanu prawnego, przygotowujemy umowy i opracowujemy warunki kupna/sprzedaży, dzierżawy bądź najmu, a także pomagamy w odzyskiwaniu utraconych gruntów.

Zobacz szczegóły
abonament prawny bezpieczny start-up

Problemów, z którymi borykają się na co dzień młodzi przedsiębiorcy, jest niezliczona ilość: stworzenie umów regulujących współpracę z innymi podmiotami, napisanie przejrzystego regulaminu lub warunków odstąpienia od umowy dla sklepu internetowego, a nawet samo założenie działalności gospodarczej, w Polsce lub za granicą – wszystkie te działania wymagają wiedzy specjalistycznej, zgodnej z obowiązującymi przepisami.

Podejmowane decyzje na początku prowadzenia biznesu będą miały istotny wpływ na szybkość jego rozwoju i zaistnienie na rynku. Ilość spraw do załatwienia jest często tak duża, że ostatnią rzeczą o jakich myśli osoba stawiająca swoje pierwsze, biznesowe kroki, to kwestie formalno-prawne. Brak odpowiedniego przygotowania prawnego narazi nowo powstający start-up na wiele niebezpieczeństw, które mogą zniweczyć biznesowe aspiracje. Dla takich osób stworzyliśmy abonament prawny Bezpieczny Start-up.

Zobacz szczegóły
Abonament prawy Bezpieczny Biznes

Prężnie rozwijający się biznes, oprócz zadowolenia na twarzach właścicieli i profitów finansowych, generuje także sporą ilość problemów, z którymi muszą się zmierzyć. Piętrzące się obowiązki zajmują czas, powodując stres, który zmniejsza koncentracje i zaangażowanie w dalszy rozwój firmy.

Abonament prawny Bezpieczny Biznes stworzyliśmy z myślą przede wszystkim o właścicielach średnich i dużych firm, które potrzebują stałego wsparcia prawnego, na wielu frontach jednocześnie. Przygotowanie dokumentów, rejestracja znaku towarowego i ochrona własności intelektualnych, ściąganie należności od dłużników czy pomoc w egzekwowaniu nieprzestrzegania zawartych umów – to jedynie kilka z wielu rozwiązań, które oferujemy w ramach pakietu obsługi prawnej Bezpieczny Biznes

Zobacz szczegóły
Abonament prawny Kryptowaluty

Z pewnością wielu nowych inwestorów bije się teraz z myślami, powtarzając w głowie jedno pytanie: „dlaczego nie zainwestowałem/am w bitcoina, kiedy ten był warty kilkadziesiąt razy mniej, niż obecnie?”. Kryptowaluty, o którym niedawno wiedziała tylko garstka, zyskują na popularności w zastraszającym tempie, generując mnóstwo niespodziewanych problemów.

Dla początkujących oraz inwestorów przygotowaliśmy specjalny abonament prawny Kryptowaluty, w ramach którego nasi specjaliści zadbają zarówno o odpowiednie zabezpieczenie prawne wszystkich wykonywanych przez Ciebie transakcji, jak i pomogą w doprecyzowaniu i załatwieniu kwestii formalno-prawnych w przypadku planowania otwarcia giełdy lub kantoru kryptowalut.

Zobacz szczegóły

Bezpieczeństwo Prawne Twojego Biznesu

Umowy, konsultacje i wszelka pomoc prawna

POROZMAWIAJMY

Nasi partnerzy

0
Lat na rynku
0+
Zadowolonych klientów
0
Pakietów prawnych
+0
Sporządzonych umów

KUP ABONAMENT PRAWNY

Sklep

PYTANIA I ODPOWIEDZI

FAQ